logositeson

sitelerbaza kampanya ve özel sipariş

Neden Siteler Baza Almalıyım?

siteler baza almanın nedenleri

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Siteler baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Visco Yatak Nedir ? Visco Yatak Fiyatları

1Visco Yatak Nedir ? Visco Yatak Fiyatları

Visco yatak teknolojisini kısaca anlatmak istersek dokunduğunuzda ya da üzerine yattığınız zaman vücudunuzun şeklini alan özel süngerden üretilen yatak modelidir.

Visco teknolojisinin yatak sektörüne girmesi NASA da çalışan bilim insanlarının uzay seyehatleri için yaptığı çalışmalardan sonra olmuştur. Visco yatak üretimi ve son tüketiciye ulaşmasın da uzay çalışmalarının etkisi büyüktür. Visco yatak omurgaya yapılan baskı ve basıncı azaltan son derece sağlıklı ve teknolojik bir üründür.

Visco yataklar vücut şeklini alabilen son derece hijyenik küf koku ya da bakteri barındırmayan yatak türüdür.

 

Visco yataklar soft sünger ve visco süngerden uluşmaktadır tamamen viscodan yapılan bir yatak yoktur bu tür yatakların üzerinde uyumak imkansızdır. Yatak üretiminde visco en üst tabakada kullanılır ve en iyi yatak süngeri ile uyum sağlayan bir malzemedir.

Visco yatak fiyatları yatağın ölçüsüne ve kullanılan visco kalınlığına göre çok farklı fiyatlara satılabilmektedir. Ortalama visco yatak fiyatları 300 tl den başlayıp 2000 tl ye kadar çıkabilmektedir.

Ankara Siteler Baza visco stil markasıyla  son teknoloji doğa ve insan dostu konforlu visco yataklar üretmektedir. Toptan yada perakende visco yatak ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.