logositeson

sitelerbaza kampanya ve özel sipariş

Neden Siteler Baza Almalıyım?

siteler baza almanın nedenleri

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Siteler baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Ankara Siteler Baza Yatak İmalat Toptan Satış

Ankara siteler baza yatak imalatıAnkara siteler mobilyacılar sitesinde baza yatak imalatı ve toptan satışını yapan firmamız gerek son tüketiciye gerekse mobilya mağazalarına uygun fiyatlarla yatak, baza ve baza başlığı imalatının yanısıra toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Yatak ve baza almayı düşünenlerin ilk tercihi olabilmek için her yıl güncellenen yeni baza modelleri ve yatak modelleri ile müşteri takdirini kazanmayı başaran Ankara siteler baza geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmek için pazarlama çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız Ankara siteler de yatak, baza, sandıklı baza, kör baza ve otel gurubu ürünlerinin imalatını yapmaktadır.  Siteler baza müşteri ihtiyaçlarına en uygun imalat ve tasarım işlerini kendi bünyesinde ki uzman kadrosu ile yapmaktadır. Siteler baza yaptığı yeni yatırımlar ile  Türkiye genelinde satış ve dağıtım kanallarını geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.