logositeson

sitelerbaza kampanya ve özel sipariş

Neden Siteler Baza Almalıyım?

siteler baza almanın nedenleri

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Siteler baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Siteler Baza Başlık Ve Yatak

siteler baza baslikSiteler baza başlık ve yatak firması olarak imalatını yaptığımız dekoratif ve modern baza başlıklarını web sitemizden incelemeden önce birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Siteler Baza Başlık

Yatak başlarını süsleyen her zevke ve her bütçeye uygun baza başlıkları ile ilgili çok fazla alternatif vardır. Yatak odalarında kullandığınız bazaların tamamlayıcı ve belkide zorunlu bir parçası olan baza başlıkları genellikle sunta, ahşap, ferforje ve metal üzerine sünger dolgusu kullanılarak farklı tasarımlarda ve farklı  boyutlarda yapılmaktadır. Dekorasyon tercihinize göre kullandığınız bazadan ayrı olarak satın alabileceğiniz dekoratif baza başlık modelleri suni deri yada kumaş kaplama olabilir. 

siteler baza baslik modeli

Tek kişilik ve çift kişilik yatak başlıkları, çoğunlukla 90 x 200 cm, 140 x 200 cm ve 180 x 200 cm. gibi ebatlarda üretilmektedir. İsteğe göre özel üretim baza başlığı yapan firmalarda vardır. Yatak baza başlığı fiyatını etkileyen en temel unsurlar kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliktir. Kaliteli malzeme ve detaylı işçilik gerektiren baza başlıkları daha pahalı olmaktadır.  Deri baza başlıkları hem işçilik hemde malzeme maliyeti nedeniyle kumaş baza başlıklarına göre daha pahalıdır.

Siteler baza başlık fiyatları ve siteler baza başlık modelleri hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.