logositeson

sitelerbaza kampanya ve özel sipariş

Neden Siteler Baza Almalıyım?

siteler baza almanın nedenleri

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Siteler baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Kurumsal

Kurumsal Bilgiler

siteler baza logo2 

Siteler Baza

 

1995 yılından bu yana Türkiye Uyku Ürünleri Pazarı'nda "Daha rahat ve daha kaliteli bir uyku" vaadini yerine getirebilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Uyku ürünleri konusunda günümüz son teknolojilerini bünyesinde barındıran siteler baza ve yatak sanayi bir yandan uyku hakkında en son keşfedilen ve geliştirilen yeni buluşları takip ederken bir yandan da makinalaşmanın ilerisinde tamamen el emeği ile oluşturulabilen bazı detayları ürünlerine uygulayarak ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Siteler baza ve yatak Türkiye haricinde üretiminin %30'unu dış pazarlara göndermeye başlamıştır. Çalışmakta olduğu ülkeler arasında orta asya, ve orta doğu ülkeleri yer almaktadır.

Başkentin mobilya merkezi olan Siteler Ankara da ar-ge çalışmalarına devam eden firmamız üretimini yaptığı bazaları ve yatakları daha konforlu ve daha özel yapmak için sürekli çalışmaktadır.

Siteler baza, konusunda elde ettiği bu birikim ve deneyimleri ile yurt içi ve yurt dışından gelen tekliflere özel marka, özel tasarımlar ve özel ölçülerde üretim yapmaktadır. Bu talepler doğrultusunda kaliteyi detaylarda görmeye başlamış ve günümüz fabrikasyon teknolojileri ile butik üretim anlayışını birleştirmeyi hedeflemiştir.

Tasarım, kalite ve konforu bir arada sunan siteler baza markalı ürünleri Türkiye ve dünyanın önde gelen otel ve tatil köylerinde görmek de mümkündür. Siteler baza, otel ve konaklama sektöründe Türkiye'de pazar payının her yıl artırmaktadır. Bununla birlikte ilerleyen yıllarda yurt dışındaki konaklama pazarında da önemli bir pay sahibi olmayı hedeflemektedir.