logositeson

sitelerbaza kampanya ve özel sipariş

Neden Siteler Baza Almalıyım?

siteler baza almanın nedenleri

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Siteler baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Toptan Satış

Toptan Satış

 

Uzun yıllardır mobilyanın kalbi olan Ankara siteler de büyük mobilya markalarına baza ve yatak imalatı yapan Siteler Baza artık kendi marka ve modelleri ile kendi ürün lansmanına başladı

Sizler için en iyisini yapma çabası içindeyiz. Bu yönde yaptığımız müşteri memnuniyeti anketlerinde her yaşa ve zevke uygun ekonomik fiyat seçenekleri ile siteler baza ve yatakları ‘hem ekonomik hem ergonomik’ tasarımlarıyla büyük beğeni kazandı. Eğer uykunuza yıllarca eşlik edecek sağlam ve sürekli bir rahatlığa hazırsanız siteler baza ve yatakları tam size göre.

Uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Toptan yatak baza ihtiyaçlarınızı karşılamak için ürün yelpazemizden size uygun olanı seçebilir yada özel olarak ölçü ile sipariş verebilirsiniz. Otel, hastane, pansiyon, misafirhane yada sosyal tesisler için toptan baza ve yatak talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Yurt içi ve yurt dışı toptan yatak baza ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yatak baza fiyatları hakkında fiyat teklifi almak için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

musteri hizmetleri siteler bazaSiteler Baza Toptan Perakende Baza, Yatak  İmalat Ve Satış

İletişim Formu

*Lütfen formdaki gerekli alanları doldurunuz

*Müşteri temsilcimiz en kısa sürede geri dönüş yapacaktır